Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Ceny vstupenek na festival

Všechny projekce v rámci hlavní pražské části Festivalu otrlého diváka jsou za jednotné vstupné 180,- Kč. Vstupenky jsou na konkrétní místa.

Zároveň máme pro věrné diváky možnost prostřednictvím abonmá pořídit lístky na celý festival s výraznou slevou a garancí místa nejen na aktuální ročník, ale i jako předběžnou rezervaci na budoucí akce Otrlce. Tyto permanenty budou uvolněny do prodeje přednostně po zveřejnění programu a až týden poté bude možné kupovat lístky na jednotlivé projekce.

Současně stále můžete využít stálé akce Aera a koupit si Kino kartu v ceně 1000 Kč a získat tak 1100 kreditů. Prodává se přímo v Aeru nebo na pokladnnách spřátelených kin Světozor a Oko. Za kredity je možné koupit i permanentku na celý festival, ale bohužel kvůli technickému omezení pokladního systému pouze online.

Ceny vstupenek na Rocky Horror Picture Show

Na Rocky Horror Picture Show je vstupné 330 kč a lístky jsou adresné na konkrétní místa v sále.

Prodej lístků a rezervace

Od zveřejnění programu lze kupovat vstupenky online přes program na internetových stránkách kina Aero. Vstupenky rovnou zaplatíte, přijdou vám mailem jako pdf, které si vytisknete nebo přinesete s sebou ve svém chytrém telefonu, a nemusíte stát frontu u pokladny.

Lístky si také můžete zamluvit telefonicky na čísle 608 33 00 88 nebo přes Skype - v obou případech každý všední den od 10:00 do 17:00. Rezervované vstupenky je potřeba vyzvednout minimálně 30 minut před začátkem daného představení.

Předprodej vstupenek na Festival otrlého diváka probíhá od zveřejnění programu na pokladnách kin Aero, Oko a Světozor.

Ceny vstupenek a rezervace - regionální repete

Všechny projekce v rámci ozvěn Festivalu otrlého diváka v Brně v kině Scala a v Hradci Králové v Biu Central i v Olomouci v kině Metropol probíhají přes pokladny a webové stráky příslušných kin.

Akreditace nevedeme, ale můžete využít stálé akce společnosti Aero films a na pokladně kina Scala či Bia Central si koupit Kino kartu v ceně 1000 Kč, s bonusem 100 Kč, a využít tak k nákupu 1100 kreditů. Olomoucké kino Metropol má vlastní věrnostní systém.

Přístupnost

Festivalu otrlého diváka se nemohou účastnit osoby mladší 15 let (tedy mohou s nimi přijít rodiče, zákonní zástupci či hodní strejdové a zlobivé tetičky). Na vybrané projekce je stanovená přístupnost až od 18 let, což je vždy zdůrazněno u anotace konkrétních filmů.

 

ROCKY HORROR PICTURE SHOW

26. listopadu 2022
kino Aero, Praha

18. ROČNÍK

Hlavní program:

březen 2023
(datum upřesníme)
kino Aero, Praha

Regionální repete:

jaro 2023
(datum upřesníme)
kino Scala, Brno

jaro 2023
(datum upřesníme)
Bio Central, Hradec Králové

PODZIMNÍ SKLIZEŇ

říjen 2023
kino Aero, Praha

Vstupné a rezervace

Facebook
Instagram
Vimeo

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.