Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Aero naslepo pro otrlé

Originální název: Aero naslepo pro otrlé
Anglický název: A Blind Date with the Shockproof Aero
Verze: česky
Délka: 88 minut
Formát nosiče: DVD
 
Projekce: Neděle 19. února 2012 od 18:30
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: dobrovolné

Již potřetí si Festival otrlého diváka přivlastní úspěšný koncept Aero naslepo a láká své publikum na předem nespecifikovaný titul. Když přijmete naši hru, nebudete do poslední chvíle vědět, na jaký film jste se vypravili. Zato budete mít jistotu, že ze své peněženky přispějete přesně takovou částkou, jakou sami uznáte za vhodnou. Předem totiž neplatíte nic. Po projekci pak dostanete možnost ocenit čerstvě nabytý zážitek částkou, kterou si sami určíte. A ještě jednu jistotu máte – pokud přijdete a zjistíte, že jste promítaný film už viděli, vykompenzujeme vám takovou ztrátu času jedním pivem zdarma. Jdete do toho? Abychom zlomili případnou nerozhodnost, napovíme, že uvidíte film v německém znění, doplněný o charakteristický a nezaměnitelný, genderově vyvážený simultánní dabing, jenž se již stal legendární součástí otrlých projekcí. Pokud na základě první indicie očekáváte nějakou prasárničku s padacími mosty a pravidelnými návštěvami instalatéra za účelem prošťouchnutí potrubí, vězte, že máte pravdu, ale pouze v prvním případě a ne zcela v očekávaném smyslu slova. Dramaturgové Festivalu otrlého diváka si pro vás připravili skvost, který v sobě spojuje edwoodovské zanícení, zázračnou vynalézavost a fatální nesoudnost amatérské tvorby i sugestivně halucinační symboliku, vedle níž bledne i listí na Stromu života. Nechte se překvapit.

Zpětně prozrazujeme, že jsme promítali slovensko-německou nesoudnost Zázračný Talizman (2010, režie: Ambassador of Art Peter Makal a Richard Turan).

 

8. ročník (2012)
- filmy / program

Aero naslepo pro otrlé

Aero naslepo pro otrlé

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.