Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Vaginator: Dawn of the Bitches

Originální název: Vaginator: Dawn of the Bitches
Anglický název: Vaginator: Dawn of the Bitches
Země a rok: Česká republika 2017
Režie: Robert Vrba
Verze: česky / anglické titulky
Délka: 50 minut
Formát nosiče: HD
 
Projekce: Čtvrtek 1. března 2018 od 20:30
(v dvouprogramu s filmem Kůže)
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: 120,- Kč (za dvouprogram s filmem Kůže)

Vyhlazovací jednotka V1 pátrá v nedaleké budoucnosti po lidech, které nesežraly obrovské, zmutované, masožravé vagíny. I oni doufají, že jednou neskončí jako svačina krvelačných pysků. Jednoho dne se ozve vysílačka a na druhém konci hrdina povstalců – generál Testicle! Potřebuje zachránit, je v pasti…a má u sebe doutníky!
Jak je patrné z předchozích slov, nový počin „vizionářského režiséra“ Roberta Vrby hrdě pozvedá trashový prapor v jinak povětšinou unylé pustině české kinematografie. Zatímco její oficiální sféry skýtají pro fanoušky braku pramálo povyražení, případně je na druhé straně atakují takovými úrovněmi hrůznosti, jaké normální otrlý divák není schopen strávit, čest lokální produkce již dlouhodobě zachraňují právě nezávislí či neprofesionální filmaři. Tvůrčí uskupení Founder Movies, jež se zrodilo před třinácti lety z nadšenecké energie Vrby a Jaroslava Fibingera, má ve svém repertoáru také vážná dramata, ale naše srdce si získalo svými horory a především chytře zábavnými karikaturami brakových žánrovek (k samostudiu doporučujeme ultimativní céčkový akčňák The Blaster). Tvůrci svůj aktuální snímek označují jako prequel kraťasu V1: The Hunters of Carnivorous Bitches, podle nás je to spíš reboot, ale na druhou stranu, kdo se má v těch časových smyčkách orientovat. Vaginator každopádně představuje láskyplnou kastrační ódu na všemožné XYátory, kteří odkojili celou generaci filmových fanoušků a ukázali nám, že když jste pořádně macho a vyjadřujete se jen pomocí siláckých hlášek, můžete klidně být i trochu homo.

 

14. ročník (2018)
- filmy / program

Vaginator

Vaginator

Vaginator

Vaginator

Vaginator

Vaginator

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.