Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Festival podpořili

Europa Cinemas
Městská část Praha 3
Magistrát hl. m. Prahy
Hell.cz

Mediální partneři

25fps
A2
Radio Wave Pevnost
Radio 1

Partnerství s Festivalem otrlého diváka

Festival otrlého diváka hledá finanční partnery a sponzory.

Festival se koná v rozsahu šesti dnů, během nichž se uskuteční přibližně 16 projekcí celovečerních filmů. Většina z těchto filmů není v běžné nabídce kin v ČR a je uváděna pouze jednorázově v rámci festivalu. Přesto se, pokud titul souzní s dramaturgií přehlídky, nevyhýbáme se ani distribučním předpremiérám a některé filmy se v minulosti po projekci na Otrlci objevily také na DVD. Festival v posledních letech staví na přesvědčení, že dnes již nestačí pouze uvést film, ale je potřeba divákům nabídnout nějakou přidanou hodnotu, která návštěvu kina promění v unikátní zážitek. Vedle speciální výzdoby prostor kina Aero a kostýmů i masek jeho zaměstnanců tak řadu projekcí doprovází různé interaktivní vložky či alespoň úvody dramaturgů stylizované v duchu příslušného snímku. Průměrná návštěvnost se v uplynulých ročnících pohybovala kolem 3500 diváků, v roce 2015 Otrlec pokořil hranici 4000 návštěvníků.

Našim partnerům a sponzorům nabízíme prostor k propagaci v množství festivalových materiálů (web, Facebook, programová brožura, plakát, znělka ad.), v prostorách kina a v rámci vstupů v médiích (televize, rozhlas, tisk, internet). Pro bližší podrobnosti kontaktujte přímo kino Aero na e-mailu info@kinoaero.cz.

 

18. ROČNÍK

Hlavní program:

6. - 12. březen 2023
kino Aero, Praha

Regionální repete:

31. března 2023
kino Scala, Brno

duben 2023
(datum upřesníme)
Bio Central, Hradec Králové

ROCKY HORROR PICTURE SHOW

léto 2023
(datum upřesníme)
kino Aero, Praha

PODZIMNÍ SKLIZEŇ

říjen 2023
kino Aero, Praha

Vstupné a přístupnost

Facebook
Instagram
Vimeo

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.