Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Festival podpořili

Europa Cinemas
Městská část Praha 3
Magistrát hl. m. Prahy
Hell.cz
Bugshop
Repelent Predator
Born in Porn

Mediální partneři

Pevnost ČSFD
Radio 1
A2
Radio Praha

Partnerství s Festivalem otrlého diváka

Festival otrlého diváka hledá finanční partnery a sponzory.

Festival se koná v rozsahu šesti dnů, během nichž se uskuteční přibližně 16 projekcí celovečerních filmů. Většina z těchto filmů není v běžné nabídce kin v ČR a je uváděna pouze jednorázově v rámci festivalu. Přesto se, pokud titul souzní s dramaturgií přehlídky, nevyhýbáme se ani distribučním předpremiérám a některé filmy se v minulosti po projekci na Otrlci objevily také na DVD. Festival v posledních letech staví na přesvědčení, že dnes již nestačí pouze uvést film, ale je potřeba divákům nabídnout nějakou přidanou hodnotu, která návštěvu kina promění v unikátní zážitek. Vedle speciální výzdoby prostor kina Aero a kostýmů i masek jeho zaměstnanců tak řadu projekcí doprovází různé interaktivní vložky či alespoň úvody dramaturgů stylizované v duchu příslušného snímku. Průměrná návštěvnost se v uplynulých ročnících pohybovala kolem 3500 diváků, v roce 2015 Otrlec pokořil hranici 4000 návštěvníků.

Našim partnerům a sponzorům nabízíme prostor k propagaci v množství festivalových materiálů (web, Facebook, programová brožura, plakát, znělka ad.), v prostorách kina a v rámci vstupů v médiích (televize, rozhlas, tisk, internet). Pro bližší podrobnosti kontaktujte přímo kino Aero na e-mailu info@kinoaero.cz.

 

19. ROČNÍK

Hlavní program:

4. - 10. března 2024
kino Aero, Praha

Regionální repete:

26. dubna 2024
Bio Central, Hradec Králové

léto 2024
(datum upřesníme)
kino Scala, Brno

ROCKY HORROR PICTURE SHOW

jaro/léto 2024
(datum upřesníme)
kino Aero, Praha

PODZIMNÍ SKLIZEŇ

podzim 2024
(datum upřesníme)
kino Aero, Praha

Vstupné a přístupnost

Facebook
Instagram
Vimeo

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.