Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Ceny vstupenek na festival

Všechny projekce v rámci hlavní pražské části Festivalu otrlého diváka jsou za jednotné vstupné 180,- Kč. Lístky jsou adresné na konkrétní místa v sále.

Zároveň máme pro věrné diváky možnost prostřednictvím abonmá pořídit lístky na celý festival s výraznou slevou a garancí místa nejen na aktuální ročník, ale i jako předběžnou rezervaci na budoucí ročníky festivalu. Tyto permanenty budou uvolněny do prodeje přednostně po zveřejnění programu a až týden poté bude možné kupovat lístky na jednotlivé projekce.

Současně můžete využít stálé akce Aera a koupit si Kino kartu v ceně 1000 Kč a získat tak 1100 kreditů. Prodává se přímo v Aeru nebo na pokladnnách spřátelených kin Světozor a Oko. Za kredity je možné koupit pouze jednotlivé lístky, nikoli permanentku na celý festival.

Ceny vstupenek na Rocky Horror Picture Show

Na Rocky Horror Picture Show je vstupné 330 kč a lístky jsou adresné na konkrétní místa v sále.

Prodej lístků

Od zveřejnění programu lze kupovat vstupenky online přes program na internetových stránkách kina Aero. Vstupenky rovnou zaplatíte, přijdou vám mailem jako pdf, které si vytisknete nebo přinesete s sebou ve svém chytrém telefonu, a nemusíte stát frontu u pokladny.

Předprodej vstupenek na Festival otrlého diváka probíhá od zveřejnění programu na pokladnách kin Aero, Oko a Světozor.

Ceny a prodej vstupenek - regionální repete

Všechny projekce v rámci ozvěn Festivalu otrlého diváka v Brně v kině Scala a v Hradci Králové v Biu Central probíhají přes pokladny a webové stráky příslušných kin.

Akreditace nevedeme, ale můžete využít stálé akce těchto kin a na pokladně kina Scala či Bia Central si koupit Kino kartu v ceně 1000 Kč, s bonusem 100 Kč, a využít tak k nákupu 1100 kreditů.

Přístupnost

Festivalu otrlého diváka se nemohou účastnit osoby mladší 15 let (tedy mohou s nimi přijít rodiče, zákonní zástupci či hodní strejdové a zlobivé tetičky). Na vybrané projekce je stanovená přístupnost až od 18 let, což je vždy zdůrazněno u anotace konkrétních filmů.

 

18. ROČNÍK

Hlavní program:

6. - 12. březen 2023
kino Aero, Praha

Regionální repete:

31. března 2023
kino Scala, Brno

duben 2023
(datum upřesníme)
Bio Central, Hradec Králové

ROCKY HORROR PICTURE SHOW

léto 2023
(datum upřesníme)
kino Aero, Praha

PODZIMNÍ SKLIZEŇ

říjen 2023
kino Aero, Praha

Vstupné a přístupnost

Facebook
Instagram
Vimeo

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.