Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Aero naslepo pro otrlé

Originální název: Aero naslepo pro otrlé
Anglický název: A Blind Date with the Shockproof Aero
Verze: česky
Délka: 100 minut
Formát nosiče: 35 MM
 
Projekce: Sobota 9. března 2013 od 16:45
Místo: kino Aero, Praha
Vstupné: dobrovolné
 
Projekce: Pátek 15. března 2013 od 18:00
Místo: kino Scala, Brno
Vstupné: dobrovolné

Jako již v předchozích letech si i tentokrát Festival otrlého diváka přivlastní populární formát svého domovského kina, Aero naslepo. Vložte svůj divácký osud do rukou otrlých dramaturgů a nechte se zlákat na projekci filmu, jehož titul nebudete až do chvíle, než se usadíte do sedaček, znát. My po vás za vloženou důvěru nebudeme požadovat žádné vstupné předem. Pokud přijdete a zjistíte, že jste promítaný film již viděli, můžete do deseti minut odejít ze sálu a my vám na revanš dáme jedno pivo na Aerobaru na účet podniku. Když naopak na filmu zůstanete, budete po projekci mít možnost ohodnotit míru svého zážitku přesně takovou částkou, jakou sami uznáte za odpovídající formou dobrovolného vstupného. Jdete do toho? Pokud váháte, sledujte webovky festivalu na adrese www.otrlydivak.cz a především náš facebookový profil. Stejně jako loni budeme před začátkem festivalu poslat tajnosnubné, záludné a možná i zcela zavádějící nápovědy, které budou alespoň částečně naznačovat, na co se vlastně můžete těšit. Přinejmenším ale můžeme slíbit, že na plátně kina Aero uvidíte titul, který byste nyní nemohli pořídit na DVD a zcela marně byste ho hledali v nabídce jakékoli české, ale dokonce i světové televize. Nechte se překvapit.

Zpětně prozrazujeme, že jsme promítali česko-španělsko-britský sci-fi brak Nexus (1994, režie: José María Forqué). Projekce proběhla z evidentně takřka nehrané původní 35 mm filmové kopie.

 

9. ročník (2013)
- filmy / program

Aero naslepo pro otrlé

Aero naslepo pro otrlé

Aero naslepo pro otrlé

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.