Festival otrlého diváka

 

PROGRAM

FILMY

ZNĚLKY

PARTNEŘI

O NÁS

VZPOMÍNÁME

PRESS

ENGLISH

 

Den Toho, co tančí s kozami

Originální název: Day of the Warrior
Anglický název: Day of the Warrior
Země a rok: USA 1996
Režie: Andy Sidaris
Délka: 96 minut
Formát nosiče: HD
Verze: český live dabing
 
Projekce: Čtvrtek 17. června 2021 od 20:30
Místo: živák v pražském kině Aero
online na Moje kino Live
 
Vstupné: živák v Aeru za 160 Kč
online za 110 Kč, 220 Kč, nebo 550 Kč

Kina otevřela a Otrlec chce být při tom. Ale jelikož kapacita je omezená a protože máme rádi interakci s našimi věrnými diváky také online, zkušebně vykročíme do odvážného nového světa hybridních akcí. Bude tedy jen na vás, jestli dáte přednost domácímu labůžu na online platformě Moje kino Live, nebo zkusíte splašit jeden z omezeného množství lupenů na paralelní živák v Aeru.

Návrat to bude vskutku velkolepý, neb znovu zavítáme do filmového universa Andyho Sidarise. Málokterý filmař z celého spektra kinematografie od Eda Wooda po Ingmara Bergmana se může chlubit vytvořením tak sevřeného a nezaměnitelně osobitého fikčního světa jako právě tento držitel prestižní ceny Emmy za režii televizních sportovních přenosů. Svou autorskou tvorbu postavil na geniálním spojení univerzálně přenosných atrakcí explozivní akce a bimbostické nahoty. V souladu s jeho niternou impotentní juvenilností i bezelstnou naivitou pak mistrovy snímky nevyhnutelně působí jako bondovky - v dílčích nápadech do absurdity přemrštěné a v realizaci náležitě laciné - zasazené do světa mainstreamového porna, respektive mezi scény kopulací. Po ustanovujícím fláku, osmdesátkově bezuzdných Velkých kozách na Havaji, kterými jsme vám našeho oblíbence před třemi roky představili, se tentokrát vrhneme do zběsile nesoudných devadesátek. V souladu se sílící konkurencí na mezinárodním video trhu tehdy Sidaris ubral na rozpočtu a fotogenických exteriérových lokacích. Nuznost produkce bohatě vyvažují o to jalovější fórky, okatější kýčovité pasáže, ale hlavně gigantičtější obvody hrudníků povětšinou herecky zoufalých představitelek, upomínající na dobovou módu silikonových medicimbalů. Čestnou výjimku (v oblasti talentu a charismatu) představuje fenomenální trashová ikona Julie Strain coby šéfka ústředního týmu tajných agentek a agentů, kteří tentokrát mají spadeno na wrestlingového zlouna v podání zápasníka Marcuse Bagwella. V plejádě hezounů a modelín dále skvostně září zasloužilý kaskadér Gerald Okamura a dokonce i náš miláček Ted Prior ze Smrtelné kořisti.

Průvodci po světě šestákové akce a centerfoldové erotiky vám bude genderově vyvážené trio dabérů Samantha Bifidus, Josef Vokurka a Jíra Fostrá.

Film byl restaurován ve spolupráci Malibu Bay Films a American Genre Film Archive.

 

Online nouzovka 2020/2021
- filmy / program

Day of the Warrior

Day of the Warrior

Day of the Warrior

Day of the Warrior

Day of the Warrior

Day of the Warrior

Day of the Warrior

Day of the Warrior

 

Licence Creative Commons
Webové stránky Festivalu otrlého diváka podléhají licenci Creative Commons Uveďte autora-Nezpracovávejte 3.0 Česká republika License.