Vstupenky

Ceny vstupenek

Hlavní program

Většina projekcí v rámci hlavní pražské části Festivalu otrlého diváka je za jednotné vstupné 180,- Kč. Produkčně náročnější tituly s živým dabingem či interaktivními složkami pak za 190,- Kč. Lístky jsou adresné na konkrétní místa v sále.

Zároveň máme pro věrné diváky možnost prostřednictvím abonmá pořídit lístky na celý festival s výraznou slevou a garancí místa nejen na aktuální ročník, ale i jako předběžnou rezervaci na budoucí ročníky festivalu. Tyto permanenty budou uvolněny do prodeje přednostně po zveřejnění programu a až týden poté bude možné kupovat lístky na jednotlivé projekce.

Současně můžete využít stálé akce Aera a koupit si Kino kartu v ceně 1000 Kč a získat tak 1100 kreditů. Prodává se přímo v Aeru nebo na pokladnnách spřátelených kin Světozor a Oko. Za kredity je možné koupit i permanentku na celý festival, ale bohužel kvůli technickému omezení pokladního systému pouze online.

Regionální repete

Všechny projekce v rámci ozvěn Festivalu otrlého diváka v Brně v kině Scala a v Hradci Králové v Biu Central probíhají přes pokladny a webové stráky příslušných kin.

Akreditace nevedeme, ale můžete využít stálé akce těchto kin a na pokladně kina Scala či Bia Central si koupit Kino kartu v ceně 1000 Kč, s bonusem 100 Kč, a využít tak k nákupu 1100 kreditů.

Hlavní program

Od zveřejnění programu lze kupovat vstupenky online přes program na internetových stránkách kina Aero. Vstupenky rovnou zaplatíte, přijdou vám mailem jako pdf, které si vytisknete nebo přinesete s sebou ve svém chytrém telefonu a nemusíte stát frontu u pokladny.

Regionální repete

Všechny projekce v rámci ozvěn Festivalu otrlého diváka v Brně v kině Scala a v Hradci Králové v Biu Central probíhají přes pokladny a webové stránky příslušných kin.

Na Rocky Horror Picture Show je vstupné 330 Kč a lístky jsou adresné na konkrétní místa v sále.

Festivalu otrlého diváka se nemohou účastnit osoby mladší 15 let (tedy mohou s nimi přijít rodiče, zákonní zástupci či hodní strejdové a zlobivé tetičky). Na vybrané projekce je stanovená přístupnost až od 18 let, což je vždy zdůrazněno u konkrétních projekcí filmů.